Overige publicaties
Business-tool als verbindend element tussen twee organisaties
Het synchronisatieproces van twee organisaties met eigen ERP-omgeving
Je bent een Hollands bedrijf, je doet het super en je bent een winnaar. Conclusie, je groeit als kool maar innovatieve mensen willen graag efficiënt en effectief werken. Een selectietraject wordt opgestart waarbij het einddoel is het binnenhalen van een innovatief stuk ERP-software.
Echter, bedrijven die goed presteren zijn altijd een target voor grotere structuurbedrijven met een lange adem. Een groot Duits bedrijf nam een Nederlands project gestuurd bedrijf over. Door deze overname kwam de cultuur van het overgenomen bedrijf onder druk te staan.
B4B voerde samen met mensen van beide bedrijven een veranderprogramma door. Hierbij werd de bedrijfssoftware/businesstool, de omgeving waar beide partijen elkaar leerde waarderen en respecteren.
Al met al was dit een goed voorbeeld om te zien hoe een operationele vervanging van een businesstool zorgde voor vergrendeling in waarden en normen tussen 2 partijen.
ICT Roadmap
Uw successen zijn onze verdiensten
Ontdek ze in onze
Whitepapers
Klantcases
Overige Publicaties
Actualiteiten
Ook meer doen met minder?
Neem contact met ons op voor een vrijblijvend en inspirerend gesprek!